KONKURS ZAKOŃCZONY! Nagroda wędruje do Pani Ewy Górczyńskiej, która przesłała nam tę oto wypowiedź:

Kiedy moja córeczka (która ma urodzić się ok. 12 października) będzie smacznie spać w Woombie, będę mogła ze spokojnym sumieniem zostawić ją w domu z tatusiem, a sama wybiorę się na długi spacer z moim 8 letnim beaglem Elmo. Spędzimy trochę czasu tylko we dwoje – myślę, że tego będzie jemu najbardziej brakowało po pojawieniu się nowego członka rodziny…

Po powrocie ze spaceru zjem smaczną kolacyjkę przygotowaną przez mojego męża (na pewno będzie miał na to czas, ponieważ Eugenia będzie ciągle smacznie spać w Woombie ;) ), później wezmę porządny prysznic, w łóżku wtulę się w męża, opowiemy sobie najciekawsze historie z minionego dnia i pewnie zaśniemy ze zmęczenia ;)

GRATULUJEMY! A zwyciężczynię prosimy o kontakt pod adresem: kontakt.babskietv@gmail.com

Kochani do dzisiejszego odcinka Ciężarówki zaprosiliśmy Karolinę właścicielkę sklepu www.woombie.pl, która jest wyłącznym dystrybutorem Woombie na Polskę. O co chodzi zapytacie? Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy Woombie trochę się przeraziliśmy! Co to takiego jest, czy dziecko w tym wygodnie, po co to wszystko.  Teraz już nie mamy wątpliwości, że ta nowość na rynku Polskim może ułatwić życie wielu rodzicom i ich dzieciom. Nie będę Wam zdradzać wszystkiego, po prostu obejrzyjcie odcinek i posłuchajcie rozmowy z piękną Karoliną, w której jestem zakochana :D

 Woombie znajdziecie oczywiście tu www.woombie.pl i tu https://www.facebook.com/woombiepl?fref=ts

I mamy dla Was konkurs! Do wygrania Woombie jeden z trzech poniżej na zdjęciu. Co trzeba zrobić, żeby go zdobyć? Wystarczy polubić profil Woombie Polska na fb https://www.facebook.com/woombiepl?fref=ts i wysłać nam odpowiedź „Co zrobicie, jak zaplanujecie sobie wieczór, kiedy Wasze dziecko będzie już smacznie spało w Woombie”. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 24.08.2013, do godziny 23.59. Wysyłajcie je na adres kontakt.babskietv@gmail.com lub wpisujecie w komentarzach pod filmikiem. 

Dziękujemy Stylowni  (ul. Powstańców Śląskich 163, Wrocław) za udostępnienie miejsca do nagrań!

REGULAMIN KONKURSU – Woombie

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem niniejszego konkursu (zwanego dalej Konkursem) jest marka Woombie Polska I BABSKIE TV
2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi w  życie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
3. Konkurs trwa od dnia 24.07.2013 r. do dnia 24.08.2013 r. do godziny 23:59.

4. Konkurs przeznaczony jest dla facebookowej społeczności BABSKIE TV I Woombie Polska
W momencie rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy powinni pozostać fanem profilu Babskie TV https://www.facebook.com/BabskiLookBook  i Woombie https://www.facebook.com/woombiepl?fref=ts

II. ZASADY KONKURSU
1. Uczestnicy konkursu mają za zadanie odpowiedzieć na pytanie: „Co zrobicie, jak zaplanujecie sobie wieczór, kiedy Wasze dziecko będzie już smacznie spało w Woombie?”. Odpowiedzi powinny być umieszczone w komentarzach pod tym artykułem.
2. Każdy Uczestnik może wziąć udział w konkursie dowolną ilość razy.
3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 sierpnia 2013 roku.
4. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi najbardziej zainteresują organizatorów
6. Uczestnik biorący udział w konkursie zezwalają na wykorzystywanie adresu email do wysyłki newslettera przez Organizatora.

III. NAGRODY
1.W konkursie do wygrania jest Woombie do wyboru jeden z trzech kolorów widocznych na zdjęciu.
2. Uczestnik, który nie skontaktuje się z Organizatorem w przeciągu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników, traci prawo do nagrody. Nagroda jest wtedy przekazana kolejnemu uczestnikowi konkursu.
3. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 (czternastu) dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czas dostarczenia nagród przez Pocztę Polską.
6. Koszty wysyłki nagród pokrywa Organizator.
7. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania informacji o Zwycięzcach na profilu facebookowym Babskie TV i Woombie Polska, na co uczestnicy – przystępując do udziału w Konkursie – wyrażają zgodę.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Decyzje Organizatora Konkursu mają charakter ostateczny i nie przysługuje od nich odwołanie.
2. Przystąpienie do udziału w Konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

 

co myślisz?