Kochani witajcie w kolejnym odcinku Ciężarówki. Dzisiaj wybieramy wózek dla naszego dziecka. O ile przy wyborze fotelika samochodowego było bardzo dużo ważnych spraw, na które trzeba było zwrócić uwagę (dodam, że sam wybór fotelików jest niesamowicie duży :D ), tak przy wózkach jest jeszcze trudniej. Postanowiłam więc zapytać Przemka ze sklepu 3 Kiwi na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka, jakie elementy są ważne i co z funkcjonalnością. A i zapomniałabym design i cena też są ważne :D W odcinku zobaczycie również wózek, który wybrałam. Jak się będzie sprawował? To przetestuję dopiero razem z moim dzieckiem za jakiś czas i wtedy podzielę się z Wami swoją opinią. Zapraszam do oglądania!

Dziękuję firmie 3 Kiwi http://www.3kiwi.pl/ za wsparcie merytoryczne i specjalistyczne. Markę, którą wybrałam znajdziecie np. tu: https://www.facebook.com/StokkePolska?fref=ts i oczywiście w sklepie 3 Kiwi :D

A na koniec mam dla Was również niespodziankę. Firma Stokke ufundowała nagrodę w naszym konkursie, a jest nią nosidełko 3w1 Stokke Mycarrier!  W jednym z czterech kolorów!

 

Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć? Wystarczy polubić profil marki Stokke Polska na Facebooku https://www.facebook.com/StokkePolska?fref=ts oraz odpowiedzieć na pytanie: „Który z wózków z oferty Stokke chciałabyś/chciałbyś mieć i dlaczego?”. Podpowiedzi szukajcie na stronie: http://www.stokke.com/en-pl/. Na Wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach pod filmikiem. Możecie też wysyłać je na  adres kontakt.babskietv@gmail.com do dnia 26.07.2013, do godziny 23.59. W tytule maila wpiszcie NOSIDEŁKO!

 

REGULAMIN KONKURSU – Stokke Polska
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem niniejszego konkursu (zwanego dalej Konkursem) jest marka Stokke I BABSKIE TV
2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi w  życie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
3. Konkurs trwa od dnia 26.06.2013 r. do dnia 26.07.2013 r. do godziny 23:59.
4. Konkurs przeznaczony jest dla facebookowej społeczności BABSKIE TV I Stokke Polska
W momencie rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy powinni pozostać fanem profilu Babskie TV https://www.facebook.com/BabskiLookBook  i Stokke Polska https://www.facebook.com/StokkePolska?fref=ts

II. ZASADY KONKURSU
1. Uczestnicy konkursu mają za zadanie odpowiedzieć na pytanie: „Który z wózków z oferty Stokke chciałabyś/chciałbyś mieć i dlaczego?”. Odpowiedzi powinny być umieszczone w komentarzach pod tym artykułem/filmikiem lub wysyłane na adres kontakt.babskietv@gmail.com
2. Każdy Uczestnik może wziąć udział w konkursie dowolną ilość razy.
3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 lipca 2013 roku – w trakcie!
4. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi najbardziej zainteresują organizatorów
6. Uczestnik biorący udział w konkursie zezwalają na wykorzystywanie adresu email do wysyłki newslettera przez Organizatora.

III. NAGRODY
1.W konkursie do wygrania jest nosidełko 3w1 Stokke MyCarrier.
2. Uczestnik, który nie skontaktuje się z Organizatorem w przeciągu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników, traci prawo do nagrody. Nagroda jest wtedy przekazana kolejnemu uczestnikowi konkursu.
3. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 (czternastu) dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czas dostarczenia nagród przez Pocztę Polską.
6. Koszty wysyłki nagród pokrywa Organizator.
7. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania informacji o Zwycięzcach na profilu facebookowym  Babskie TV i Stokke Polska, na co uczestnicy – przystępując do udziału w Konkursie – wyrażają zgodę.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Decyzje Organizatora Konkursu mają charakter ostateczny i nie przysługuje od nich odwołanie.
2. Przystąpienie do udziału w Konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

 

co myślisz?