Od kilku lat czapki królują na polskich ulicach. Chodzenie bez nakrycia głowy, podczas gdy hula duży mróz nie jest ani modne, ani fajne ani zbyt mądre. Dlatego czapki stały się absolutnie obowiązkowym elementem każdego zimowego outfitu. Niezwykle popularne są ostatnimi czasami czapki futrzane. Mnogość wzorów, kolorów i typów tych czapek jest tak obszerna, że absolutnie każda kobieta może odnaleźć wśród nich coś dla siebie. 

Z czym nosić czapkę futrzaną?

Czapki futrzane są idealnym dodatkiem do absolutnie każdego stylu. Świetnie współgrają z płaszczami, futrami, kożuchami i sportowymi kurtkami. W zależności od tego, do czego je założymy, taki nadajemy im styl. Duże futrzane czapy noszone do eleganckiego płaszcza sprawią, że całość będzie wyglądał bardzo miejsko. Do sportowej kurtki, tak, jakbyśmy wrócili z wyprawy po górskich szlakach, a kożuchowi nadaje górskiego szyku. Jest to idealne rozwiązanie na bardzo mroźne i śnieżne zimy. Ponadto bardzo dobrze sprawdzają się również w czasie chłodnej, jesiennej pluchy. Ich założenie od razu poprawia humor.

Sprawdź ofertę na czapki futrzane.

Jak wybrać czapkę idealną dla siebie?

 Podczas wyboru idealnej czapki futrzanej należy się kierować przede wszystkim własnym stylem. Jednak jeśli nigdy wcześniej nie nosiliście takiej czapki, a właśnie o niej marzycie, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest inspirowanie się dobrze ubranymi kobietami. Wyszukajcie swoje ulubione blogerki, modelki, stylistki w social mediach i sprawdźcie, jak one noszą futrzane czapki. Bardzo wiele jest także inspiracji na Instagramie czy Pintereście, wystarczy wyszukać interesujące nas hasztagi czy frazy, dzięki którym w mig odnajdziemy szereg zdjęć. Futrzane czapki mogą być bardzo trudne do noszenia. Wszystko zależy od modelu. Jednak trudno też wyglądać w nich źle.

Ponadto, przed zakupem czapki warto zwrócić uwagę na sklep. Nie chcemy bowiem, żeby okazało się, że czapka w rzeczywistości nie jest z naturalnego futra, lub co gorsza, że produkcja odbywa się w bardzo złych warunkach. Tego typu akcesoria należy nabywać w miejscach, które posiadają dobre opinie. Najlepiej, aby były to firmy z tradycjami. Wtedy mamy pewność, że wszystkie etapy produkcji i sprzedaży przebiegają w zgodzie z obowiązującymi standardami. Jednak to, co najważniejsze w przypadku czapek futrzanych jest to, że to są one bardzo, bardzo ciepłe.

 

co myślisz?