Anna Dello Russo wypuściła filmik promujący jej kolekcję dla H&M. Ubrana w króciutką winylową sukienkę tańczy, namawiając nas na modowy prysznic, najlepiej ociekający złotem. No tak. Im więcej, tym lepiej! 

Lesson number 1: Fashion is a DECLARATION of your own FREEDOM
Lesson number 2: Between style and fashion? ABSOLUTELY FASHION
Lesson number 3: Fashion is always uncomfortable. If you feel comfortable, you NEVER GET THE LOOK
Lesson number 4: FABULOUS at any age
Lesson number 5: Wearing NIGHT CLOTHES in a daytime is UNEXPECTED
Lesson number 6: Somebody wearing your SAME OUTFIT? Wonderful, you did the RIGHT CHOICE
Lesson number 7: You must wear outfit ONCE
Lesson number 8: Wear COAT as a DRESS
Lesson number 9: It doesn’t matter the size of your body, fashion FLATTERS everything
Lesson number 10: Fashion JEWELS personalize your style

Video zostało wyprodukowane przez Emiliano Pepe oraz wyreżyserowane przez Alexa Turvey’a. Poza Anną w centrum zainteresowania są oczywiście zaprojektowanie przez nią dodatki: biżuteria, buty, okulary słoneczne, torebki oraz torba podróżna. Kolekcja ta będzie dostępna od 4 października, w około 140 sklepach na całym świecie oraz online. Jeśli chodzi o Polskę – niestety tylko w Warszawie. Kto wybiera się do stolicy?

– Jestem niesamowicie podekscytowana tą współpracą: po raz pierwszy  H&M zaangażował w ten specjalny projekt dyrektora kreatywnego. To znak istotnej ewolucji w modzie. Czuję jednocześnie wielką radość i zaszczyt, że zostałam wybrana, by w nim uczestniczyć. Chciałam stworzyć akcesoria, których nie sposób znaleźć gdzie indziej. Jako stylistka wiem, że dodatki są niezbędne: nadają niepowtarzalny styl nawet prostym strojom. Tymi elementami można się świetnie bawić, przekształcając zwykły dzień w fantastyczne modowe wydarzenie – mówi Anna Dello Russo.

Na sam koniec zapraszamy do obejrzenia nagrania, w którym Anna opowiada o swojej fascynacji modą oraz o tym, co zainspirowało ją do zaprojektowania tej kolekcji.

 

 

co myślisz?