Czy dobre centrum handlowe to takie, w którym znajdziemy wszystkie rzeczy (czy też sklepy), których aktualnie poszukujemy? Na pewno bez tej cechy nie będzie mogło się ono obyć, pamiętajmy jednak, że wielu klientów w obiektach tego typu poszukuje szerokiej oferty nie tylko sklepów, ale również punktów usługowych!

Jak na tle tej grupy odbiorców prezentuje się krakowska Galeria Bronowice? Już teraz możemy powiedzieć, że na pewno odpowie ona na wiele, nawet najbardziej wymagających potrzeb, wielu osób ze wspomnianej wcześniej grupy klientów. Jednak na jakie konkretnie punkty usługowe możemy trafić w Galerii Bronowice? Zobaczcie sami!

Galeria Bronowice - galeria handlowa w Krakowie

Doskonałe miejsce dla osób z wadami wzroku

Jeżeli poszukujecie nowych i modnych oprawek okularowych lub czujecie, że po prostu potrzebujecie nowych okularów z nowymi, mocniejszymi szkłami – na pewno Galeria Bronowice bardzo pozytywnie Was zaskoczy! Nie inaczej będzie w przypadku osób, które poszukują odpowiednich dla siebie soczewek kontaktowych. W przypadku tego krakowskiego centrum handlowego możecie liczyć na kilka znakomitych punktów, gdzie na pewno znajdziecie okulary czy soczewki dla siebie – mowa o tak cenionych przez klientów firmach, jak np. Vision Express, Mozart Optyk czy Lynx Optique.

Dodatkowo, często możecie trafić w nich na naprawdę znakomite promocje! Przykładowo, w chwili pisania tego artykułu w Vision Express część z oprawek jest przeceniona nawet o 72%! To idealna okazja, żeby wymienić okulary na nowe, przy okazji nie wydając na nie sporej sumy.

Oddziały banków oraz bankomaty

Kolejnym rodzajem usług, na który liczy wielu klientów, są właśnie usługi bankowe – mowa tutaj nie tylko o samych oddziałach (w końcu nie zawsze wszystko możemy – lub chcemy – realizować przez Internet), ale oczywiście również o bankomaty i wpłatomatach. Te pierwsze na pewno są nieodłącznym elementem zakupów wielu z klientów.

Na terenie Galerii Bronowice możemy liczyć na oddziały takich banków jak mBank, Eurobank czy ING Bank Śląski. Do tego na terenie centrum handlowego znajdziemy bankomaty albo wspominanego już wcześniej banku ING, ale bankomat firmy Eurocash. Dodatkowo, w jednym i drugim przypadku możemy liczyć również na wpłatomaty tychże firm!

Oferta dla żądnych podróży

Jeżeli poszukujecie miejsca, gdzie będziecie mogli poszukać (lub już zakupić!) idealnej oferty np. na wakacyjną podróż – w tym wypadku Galeria Bronowice również nie zawiedzie. Na jej terenie znajdują się w końcu biura Sun Way Travel oraz ITAKA. Dodatkowo, na miejscu znajduje się również kantor, jeżeli w danym momencie będziecie potrzebowali wymienić pieniądze na inną walutę. Zarówno w przypadku wspomnianych biur podróży, jak i samego kantoru – zawsze możecie liczyć na bardzo dobre ceny, szeroką ofertę oraz oczywiście na korzystne kursy!

Punkty operatorów komórkowych

Jeżeli potrzebujecie nowej, korzystnej oferty abonamentowej, nowego telefonu lub coś po prostu nie działa tak, jak powinno w przypadku waszego operatora – prawdopodobnie w Galerii Bronowice znajdziecie jego punkt obsługi. W tym centrum handlowym każdy może liczyć na punkty najpopularniejszych w naszym kraju dostawców tych usług – mowa oczywiście o Play (tutaj punkty są aż dwa – nie możemy zapominać o tym, który znajduje się w salonie Empik), Plus, Orange oraz T-Mobile. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób będziecie mogli połączyć udane zakupy z rozwiązaniem swoich wszystkich komunikacyjnych potrzeb lub problemów!

Szeroki wybór dla każdego

To oczywiście tylko fragment tego, co galeria ma Wam do zaoferowania – nie możemy zapominać, chociażby, o punkcie Lotto, wypożyczalni TrafiCar, biurze ubezpieczeń Sigma, pracownia poprawek krawieckich, siłowni Fitness Platinium czy wielu innych punktów, które na Was czekają.

Dzięki temu wszystko, co normalnie zajmowałoby Was czas po godzinach, możecie wygodnie załatwić przed lub po zakupach, dzięki czemu zaoszczędzicie naprawdę wiele czasu! Jednocześnie zachęcamy do sprawdzenia wszystkich punktów usługowych – ich pełna lista znajduje się oczywiście na stronie internetowej Galerii Bronowice.

My tymczasem serdecznie zapraszamy do odwiedzenia murów tej nowoczesnej galerii handlowej!

Galeria Bronowice - galeria handlowa w Krakowie

 

co myślisz?