21 maja ruszył wielki konkurs „blogfashion” organizowany przez grupę ONET i witrynęblog.pl na najciekawszą stylizację casual, klasyczną i wieczorową. W jury zasiądą: duet projektantek Zemełka&Pirowska oraz 3 popularne blogerki Alice Point, Fashionelka oraz Areta Szpura. Dla finalistek przygotowano nagrody rzeczowe oraz zaproszenia na Platinium Fashion Show, podczas którego swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje Maciej Zień!

Konkurs trwa od 21.05 do 11.06 i jest podzielony na 3 etapu: 1 tydzień – stylizacja casual, 2 tydzień – stylizacja klasyczna, 3 tydzień – stylizacja wieczorowa.

Kreacja uczestnika powinna zostać sfotografowana i zamieszczona na swoim blogu wraz z notką i opisem poszczególnych części stroju. Mile widziany jest również krótki opis stylizacji, których, jak warto zaznaczyć, uczestnik może zaprezentować dobrowolną ilość. W każdym z etapów tygodniowych zostanie wyróżnionych 12 kreacji, mających szansę na zdobycie jednej z nagród głównych tj. kreacji od duetu Zemełka&Pirowska, sesja zdjęciowa realizowana przez Digart.pl oraz zaproszenia Platinium Fashion Show podczas którego swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje Maciej Zień oraz Zemełka&Pirowska i Jacob Haber, wystąpi Mika Urbaniak a imprezę poprowadzi Ada Fijał.

Więcej informacji oraz pełna zakładka konkursowa: http://www.blog.pl/blogfashion

Organizatorzy: grupa ONET, www.blog.pl

Partner: agencja House Brand (www.housebrand.pl)

Jury
Agata Zemełka i Anna Pirowska ( http://www.zemelkapirowska.com),
Eliza Wydrych, autorka bloga (www.fashionelka.pl)
Alicja Zielasko, autorka bloga (www.alicepoint.blogspot.pl)
Areta Szpura, autorka bloga (www.aretaszpura.com)

Nagrody
I miejsce: sukienka Zemełka&Pirowska, sesja zdjęciowa wyprodukowana przez digart.pl, zaproszenie na Platinium Fashion Show w Krakowie z pokazem Macieja Zienia
II i III miejsce: Grey Sweatshirt Zemełka&Pirowska, zaproszenie na Platinium Fashion Show w Krakowie z pokazem Macieja Zienia
wyróżnienia: zaproszenie na Platinium Fashion Show w Krakowie z pokazem Macieja Zienia

 

co myślisz?