Elementem stroju panny młodej, który przyciąga wszystkie spojrzenia, jest oczywiście suknia ślubna. Oprócz niej istotne są buty, biżuteria, makijaż, fryzura i wreszcie paznokcie. Na jaką stylizację ślubną paznokci warto postawić podczas tego wyjątkowego dnia?

Manicure hybrydowy – kolory i zdobienia

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Oprócz wzruszających chwil, obecności członków rodziny i przyjaciół, podczas tego wyjątkowego dnia liczy się również doskonały wygląd. Po wybraniu wymarzonego modelu sukni ślubnej oraz dopasowaniu do niego pięknych i wygodnych butów, przychodzi czas na makijaż, fryzurę, dodatki i stylizację paznokci. Większość przyszłych panien młodych decyduje się na manicure hybrydowy wykonywany w profesjonalnych salonach kosmetycznych, które gwarantują wysoką jakość usług oraz satysfakcję.

Na jaką stylizację paznokci mogą pozwolić sobie przyszłe panny młode? Jednym z trendów, który nie przestaje wychodzić z mody, są delikatne odcienie lakierów hybrydowych wzbogacone perełkami, cyrkoniami lub subtelnymi, kwiatowymi motywami. Często przyszłe panny młode decydują się na ombre, odwrócony french lub zdobienia w postaci geometrycznych wzorów, utrzymane w stonowanych kolorach. Na uroczystość zaślubin nie poleca się pannom młodym stylizacji paznokci opartych na intensywnych, ciemnych kolorach lub neonowych odcieniach i nadmiaru zdobień na paznokciach. Takie rozwiązania mogą wywołać efekt przytłoczenia i przypadkowości.

Możliwości lakierów hybrydowych

W trakcie nagrywania ceremonii zaślubin i wesela pojawiają się zbliżenia na elementy stroju oraz dłonie panny młodej – dlatego też tak ważne jest, aby paznokcie prezentowały się perfekcyjnie i efektownie, a wykonana stylizacja współgrała ze stylem, w jakim utrzymane są suknia, buty i dobrane do nich dodatki. W czasie tak intensywnego i pełnego wrażeń dnia doskonale sprawdzają się lakiery hybrydowe, które zapewniają trwałość, ochronę przed odpryskami, doskonałe krycie oraz umożliwiają tworzenie pięknych zdobień i efektów.

Oferowane przez sklep internetowy https://www.blueskypolska.pl/ lakiery hybrydowe występują w wielu pięknych wersjach kolorystycznych. Wśród propozycji dedykowanych przyszłym pannom młodym są delikatne róże, kolory pastelowe oraz kolory nude. Ślubna stylizacja paznokci, której fundamentem są subtelne odcienie, sprawia, że panna młoda prezentuje się elegancko i stylowo. Delikatne kolory lakierów hybrydowych, wzbogacone klasycznymi zdobieniami, doskonale wpisują się w formalny charakter uroczystości. Delikatność połączona z kobiecym pięknem i wrażliwością to przepis na sukces.

 

co myślisz?