W miniony weekend odbyło się oficjalne otwarcie nowego salonu Studia Fedoryszyn, które od lat dba o najlepsze fryzury wrocławianek. Podczas wieczoru nie zabrakło modowych, kulinarnych i tanecznych atrakcji, o których jeszcze przez długi czas nie zapomnimy. 

Otwarcie poprowadził fotomodel i Mister Polski – Rafał Maślak, który wprowadził gości w nowe wnętrze z humorem i nonszalancją. Sam salon olśniewa i zaskakuje przestrzenią, wyszukanymi i przemyślanymi dodatkami, a to za sprawą dwóch projektantek: Beaty Liberskiej i Kseni Adrienko z BlueCat Studio, które tworząc cały projekt inspirowały się wielkim gatsby oraz połączeniem stylu art deco z nowoczesnością.

Nowy salon jest spełnieniem naszych najśmielszych oczekiwań i marzeń. To miejsce, w którym możemy dalej się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia, jednocześnie dając klientom miejsce, w którym mogą się zrelaksować i odpocząć – dodaje właściciel salonu Grzegorz Fedoryszyn.

Możemy śmiało stwierdzić, że salon robi ogromne wrażenie, a dowodem na to są tłumy gości, wśród których pojawili się: Helena Deeds z Żony Hollywood, projektant Gavel wrocławskie blogerki i wiele innych. Natomiast tego gościa chyba nikt się nie spodziewał. Mowa tu o krasnalu, który stanął przed wejściem do Studia. Stylista fryzur to kolejny wrocławski krasnal, z którym każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie.

Główną atrakcją wieczoru był pokaz mody THE BEST OF MACIEJ ZIEŃ, podczas którego projektant zaprezentował 30 bardzo kobiecych, eleganckich i stylowych sylwetek. Wśród kreacji pojawiły się zwiewne, delikatne, koronkowe sukienki, ale też bardziej imprezowe propozycje, cekiny, przeźroczystości i ręcznie wyszywane aplikacje. Pokaz standardowo zamknęła propozycja sukni ślubnej w bardzo nowoczesnej odsłonie. Dopełnieniem całości były piękne i nowoczesne fryzury, które powstały oczywiście pod okiem Grzegorza Fedoryszyn i jak sam mówi: Inspiracją do ich stworzenia były kreacje Macieja Zienia.

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych podczas tego wieczoru. Po pokazie goście mogli podziwiać metamorfozę lidera w przedłużaniu włosów, który na co dzień zajmuje się włosami takich gwiazd jak Natalia Siwiec, Patrizia Kazadi czy Margaret, taneczne show rewii Rising Stars a także kulinarne popisy Anny Strażyńskiej - szefowej kuchni Tawerny Kapitańskiej. Lody z ciekłym azotem, owoce morze i inne przysmaki nie tylko pięknie wyglądały, ale też smakowały obłędnie. Goście bawili się do rana w pięknych wnętrzach i w wielkim stylu.

 

 

 

 

 

 

 

 

co myślisz?