Marzysz o domowym bariście, który każdego ranka pomoże ci obudzić się przy pomocy aromatu ulubionej kawy? O bariście, który wie, czego potrzebujesz przed wyjściem do pracy, a czego w weekendowe popołudnie? Chciałabyś, aby twój dom zmieniał się w ulubioną kawiarnię za każdym razem, gdy nie masz ochoty wychodzić na zewnątrz? Marzenia mogą się spełnić! Wystarczą innowacyjne domowe ekspresy do kawy! 

Nowoczesne ekspresy do kawy

Picie kawy to przyjemny rytuał. Każdego dnia napój powinien być starannie dopracowany, smakować dokładne tak, jak lubisz. Każda prawdziwa miłośniczka małej czarnej lub pysznego cappuccino wie, że tutaj nie ma miejsca na ustępstwa. Jeśli więc nie wyobrażasz sobie życia bez codzienności umilonej tym napojem spraw, aby domowy ekspres do kawy stał się twoim prywatnym baristą, który nigdy myli proporcji w ulubionych przepisach, a jeśli pochodzi od sprawdzonego producenta, będzie ci służył przez lata.

Barista XX! wieku 

Co wyróżnia ekspresy do kawy XXI wieku? Elegancki design i cyfrowy ekran dotykowy dopasowany do kobiecej dłoni. Nie bez znaczenia jest także intuicyjny interfejs, który w swojej pamięci przechowa nie tylko ulubione przepisy, ale również termin konserwacji urządzenia. Na tym jednak nie koniec zalet. Wybierając np. urządzenie Barista marki Nespresso, możesz zintegrować swojego cyfrowego baristę z aplikacją mobilną w twoim smartfonie poprzez Bluetooth. Ulubiona kawa przyrządzona przez ekspres, np. zanim jeszcze wstaniesz z łóżka, nada tej chwili charakteru prawdziwie profesjonalnej obsługi! Podobnie w przypadku, gdy spodziewasz się gości – nowoczesny ekspres zintegrowany ze smartfonem przygotuje kawę, podczas gdy ty możesz zająć się przygotowaniem stołu lub rozmową z przyjaciółmi.

Filiżanki do espresso mają znaczenie!

Czego jeszcze potrzebujesz, by rzucić wyzwanie kawiarni? Perfekcyjna chwile uzupełnią odpowiednio dobrane naczynia. Uwielbiasz latte? Wybierz wysokie i smukłe szklanki. Wolisz espresso? Charakter tej kawy doskonale podkreślą filiżanki do espresso w formie zestawu – np. Origin Collection Espresso marki Nespresso o pojemności 80 ml. Elegancki design przypominający ziarenka kawy to dobry sposób, aby tak dobrane filiżanki do espresso zaczarowały twoją chwilę spędzaną w towarzystwie ulubionego napoju.

Nowoczesne ekspresy do kawy to doskonały przykład tego, jak technologia wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. To również wspaniała okazja do zmiany wnętrza mieszkania w małą, prywatną kawiarnię zawsze, gdy tylko tego potrzebujesz!

01.03.2019

 

co myślisz?