Mam na imię Patrycja, mam 19 lat i jestem tegoroczną maturzystką. Kocham ubrania, kosmetyki i mojego mężczyznę (to na pierwszym miejscu!). Prowadzę bloga pod adresem www.ptysia.blogspot.com. W wolnych chwilach piszę artykuły, ponieważ w przyszłości mam zamiar zostać dziennikarką (albo aktorką). Radośnie patrzę na świat i kocham kolory – co prezentuję na załączonym obrazku.

Nie mam jednego jasno określonego stylu – lubię zwariowane połączenia oraz zestawy, w których po prostu czuję się wygodnie. Łączę ze sobą to co się da, czasami tworzę DIY i staram się zawsze wyglądać odpowiednio do sytuacji. Na dziś wybrałam pomarańczową spódniczkę ze sklepu TBsport, którą połączyłam z zielonym sweterkiem z sh oraz niebieską kopertówką ze strony oasap.com. Niestety nie widać szpilek, ale zapewniam, że są!

Jeśli chcecie pochwalić się swoją stylizacją wysyłajcie maile na adres: kontakt@babskie.tv (z dopiskiem Modne Babki). W każdym tygodniu będziemy prezentować dwie stylizacje. Raz w miesiącu autorce najciekawszego naszym zdaniem outfitu będziemy przyznawać nagrody niespodzianki. Pokażcie swoją duszę, zacięcie modowe i szafę, a kto wie może przyjedziemy do Was i ją splądrujemy? W mailu prosimy o zawarcie klauzuli  „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację mojego wizerunku na stronie www.babskie.tv oraz oświadczam, że posiadam prawa do przesłanych zdjęć”.

 

co myślisz?