W ostatnim czasie głośno było  w mediach o projektantce z Wietnamu Kelly Truong ,  która od 15 lat mieszka w Polsce i właśnie otworzyła swój pierwszy butik stacjonarny w Warszawie. Kobieta jest bardzo aktywna w businessie modowym i kosmetycznym. Jej marka Kelly Couronne doczekała się pierwszej profesjonalnej sesji  wizerunkowej i sądząc po zdjęciach, będzie to sukces.

Plasterstudio w Warszawie to miejsce magiczne. Bez wątpienia profesjonalne i gościnne. Nic dziwnego, że ekipa realizująca wizerunkową sesję zdjęciową dlamarki Kelly Couronne czuła się „na robocie” jak w domu. Zadanie nie było łatwe, bo  efekty esjimają w planach zasięg międzynarodowy.

Ambasadorkami marki są dwie niezaprzeczalnie piękne kobiety: Magdalena Gawęcka –malarka, YouTuberka,modelka i Kelly Troung, projektantka i businesswoman. Piękno i gzotyka w jednym. Urok modelek i profesjonalizm ekipy gwarantują sukces estetyczny, a że przy okazji była dobra zabawa,to tylko plusd dodatni całej produkcji, której autorem jest Anna Szymczak z PRomotion Instytut Events. Finalnie zdjęcia z sesji będą użyte do międzynarodowej kampanii reklamowej marki Kelly Couronne.

Już dziś Projektantka zapowiada otwarcie kolejnych butików stacjonarnych w Polsce, prezentację nowej www oraz (!)  otwarcie flagowego salonu w Hanoi. Zabrzmiało internacjonalnie? Będzie!.Z udziałem polskich mediów i ekipy producenckiej z PRomotion Instytut Events. Nie jest wykluczone,że na medialnym otwarciu butiku  w Hanoi pojawią się finalistki konkursu Miss Warszawy   – Kelly Couronne szczęśliwie zasiła skład jury  tej zacnej imprezy.

Link do filmu makin off: https://www.facebook.com/promotioninstytutevents/videos/768654953509188/

Foto backstage: Bruno Fidrych/ Plaster studio

 

co myślisz?