Są takie momenty w życiu każdego człowieka, które wymagają naprawdę wyjątkowej oprawy. Ślub, czy 18 urodziny, to chwile przełomowe, a przy tym czasem związane nie tylko z radością, ale i stresem związanym z przejściem na nowy etap życia. Jak rozładować ten stres? Doskonałym pomysłem są śmieszne prezenty. Oto nowości w zakazanych prezentach, dzięki którym zaskoczysz bliską osobę w tym wyjątkowym dniu.

Na nową drogę życia – akcesoria na wieczór panieński i kawalerski

Zbliżający się ślub, to bardzo stresogenna sytuacja. Wieczór kawalerski jest tak naprawdę nie tylko pożegnaniem stanu wolnego, ale również sposobem na rozładowanie gęstej, przedślubnej atmosfery. Tradycją jest obdarowywanie w tym dniu przyszłych małżonków zabawnymi prezentami.

Piloty do sterowania mężczyzną dla niej i do obsługi kobiety dla niego, to idealny pomysł na to, by młodzi przestali obsesyjne myśleć o tym, czy sobie poradzą w nowych rolach. Piloty mają wgrane formułki, jakie najczęściej są powtarzane w czasie pożycia małżeńskiego i jakich wypowiadanie nudzi się najszybciej. W razie czego zawsze można wyręczyć się pilotem i w zabawny sposób rozbroić domowa bombę.

Jeśli to nie pomoże, warto mieć w zanadrzu “Maść na ból dupy“. Ten zabawny drobiazg to świetne uzupełnienie prezentu na wieczór panieński, lub kawalerski. Seks małżeński to wyzwanie dla świeżo upieczonego męża – czy nie lepiej będzie go jeszcze na wieczorze kawalerskim wyposażyć w tabletki na potencję o wiele mówiącej nazwie “jurny dzięcioł”?

Zabawne prezenty na 18 – nowe pomysły

Uzyskanie pełnoletności otwiera przed młodymi ludźmi zupełnie nowe perspektywy. Od tego dnia oficjalnie mogą degustować alkohol i zapalić papierosa. Gigantyczna słomka do szampana to świetny sposób na pierwszą oficjalną degustację bąbelków z procentami prosto z butelki. Taki gadżet jest uniwersalny – dla pań i panów wkraczających w pełnoletność. Może też rozbawić towarzystwo przy innych okazjach, w odróżnieniu od specjalnego kieliszka z nadrukiem “18″ do pierwszego szampana pitego “na legalu”.

Wielkim zakazanym tematem, przestaje też być seks. Świetnym pomysłem na zabawne nawiązanie do tej kwestii, są świece w kształcie penisa. Osiemnastka, czy wieczór panieński przy świecach? Owszem, ale powinny to być świece naprawdę wyjątkowe.

Odlotowe prezenty na każdą okazję

Sklep z zakazanymi prezentami, to wiele naprawdę odjazdowych propozycji na prezenty dla bliskich w każdym wieku i praktycznie na każdą okazję – okrągłe urodziny, jubileusz w firmie, a nawet dzień babci i dziadka. Jeśli masz bliskich i znajomych z poczuciem humoru i dużym dystansem do siebie, z pewnością docenią klimatyczne prezenty, które wywołują łezkę w oku – łezkę ze śmiechu. Dobry prezent, to nie koniecznie prezent drogi. To przede wszystkim podarunek z pomysłem, idealnie dopasowany do okazji i osobowości osoby obdarowywanej.

Okazje i przyjęcia wymagają też odpowiedniej oprawy i w przypadkach takich jak osiemnastka, czy wieczór panieński/kawalerski, doskonale sprawdzą się zabawne akcesoria.

 

co myślisz?