Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, więc czas rozejrzeć się za nowym płaszczem.  W tym sezonie moda rządzi się własnymi prawami, więc nie chowaj jeszcze jesienno-zimowych okryć, bo te świetnie wpisują się również w wiosenne trendy. Zwłaszcza, że jeszcze jest dość chłodno.

Krata w tym sezonie to zdecydowany hit, który pojawi się w naszych szafach w każdej postaci. Oversizeowy, o męskim kroju, lekko za duży, przypominający marynarkę po starszym bracie. To strzał w dziesiątkę! W połączeniu z kolorem bordowym lub odcieniami czerwieni prezentuje się bardzo nonszalancko.

Skoro mowa o bordo, to nie mogło zabraknąć płaszcza z dużym kołnierzem w kolorze wina. Plecak, spinki do włosów i modne botki. Kiedy zrobi się cieplej wystarczy zmienić dodatki na te lżejsze.

Na koniec coś dla fanek wzorów i haftów. Te oczywiście opanowały wybiegi i będą pojawiały się w każdej postaci. Ale my dzisiaj wybieramy płaszcz z pięknym haftem kwiatowym, z dopasowaną talią i dużymi kieszeniami. Do tego retro dodatki i Twój miejski look będzie gotowy. Więcej na www.laredoute.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

co myślisz?