Jesteś blogerką, szafiarką, fashionistką albo po prostu uwielbiasz modę, eksperymentujesz i lubisz się nią bawić? Pokaż to! Babskie TV rusza z serią artykułów Modne Babki! Dwa razy w tygodniu będziemy publikować artykuł o Was. Każda dziewczyna (i faceci też, żeby nie było, że Was dyskryminujemy :P ) będzie mogła zaprezentować siebie, swój styl! Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać na adres: kontakt@babskie.tv zdjęcie swojej stylizacji wraz z opisem co macie na sobie oraz coś o sobie. Co robicie, czym się zajmujecie, jakie jesteście, co kochacie, jaki styl uwielbiacie! Po prostu jakie (jacy) jesteście!

Pokażcie się nam i naszym widzom! Pokażcie swoją duszę, zacięcie modowe i szafę, a kto wie może przyjedziemy do Was i ją splądrujemy? :D A raz w miesiącu wybierzemy też najlepszą stylizację. Jej właścicielka dostanie od nas atrakcyjne nagrody niespodzianki :D

W mailu prosimy o zawarcie klauzuli  “Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację mojego wizerunku na stronie www.babskie.tv oraz oświadczam, że posiadam prawa do przesłanych zdjęć”.

 

 

co myślisz?