Dawno już minęły czasy, w których kobiety na czas ciąży kupowały nijaką bieliznę przypominającą „namiot” i w żaden sposób nie podkreślającą np. biustu. Gdyby nie kreatywność producentów w tym temacie, zapewne zmora w postaci brzydkiej bielizny towarzyszyłaby nam do dziś i skutecznie odzierała nas z atrakcyjności we własnych oczach, co często ma miejsce podczas ciąży. Psychika przyszłej mamy lubi płatać figle. Chwiejne nastroje, zaburzone poczucie własnej wartości, konieczność zaakceptowania zmieniającego się ciała… Ciąża to trudny stan, w którym trzeba się odnaleźć. I w walce z pojawiającymi się usilnie ciążowymi demonami może skutecznie pomóc odpowiednia bielizna ciążowa. Seksowna w ciąży? Owszem. Naprawdę, niewiele trzeba, by poczuć się kobieco i pięknie.

Współczesna bielizna ciążowa to szeroka gama różnorodnych modeli, mniej lub bardziej wyszukanych, w stonowanych lub odważnych kolorach. Kobieta w ciąży może naprawdę czuć się piękna i seksowna. Odmienny stan nie powinien skazywać jej na brzydkie i niemodne biustonosze czy majtki. Wręcz przeciwnie, właśnie teraz, kiedy jej kobiecość rośnie w siłę, powinna poczuć ją też w sobie i cieszyć się nią w pełni świadomie. Koronkowa lub satynowa bielizna ciążowa to coś, co powinna mieć w swojej garderobie każda kobieta w ciąży. Jeśli taki biustonosz będzie wyposażony w fiszbiny, to dodatkowo świetnie wymodeluje biust i jednocześnie odciąży kręgosłup.

Proste, nudne modele zostawmy dla innych, a same skuśmy się na seksowny zestaw. Elegancka czerń, zmysłowa czerwień, odważne lamparcie cętki lub grzeczne pastele z motywem kwiatów. To tylko część tego, co możemy znaleźć w sklepach. Wystarczy poszukać.

Bielizna ciążowa na co dzień to jedno, bo ogromne znaczenie dla naszego komfortu psychicznego ma również to, co zakładamy do snu. Rozciągnięty t-shirt nie jest dobrym pomysłem. Daleko mu do miana seksownego. W żaden sposób nie podkreśli ani pełniejszych piersi, ani krągłego brzucha. Pomoże zaś w tym odpowiednia koszula nocna. W sklepach znajdziemy multum propozycji, różnorodnych fasonów, dłuższych i krótszych. Kto powiedział, że rosnący brzuch dyskwalifikuje ze spania w seksownej koszulce? Wręcz przeciwnie, koszule nocne dla kobiet w ciąży ładnie podkreślają biust i rosnący brzuch, co pozwala nadal czuć się wyjątkowo. Z racji tego, że powstały z myślą o mamach, są też funkcjonalne. Mają odpinane miseczki, dzięki czemu przydadzą się jeszcze po porodzie, kiedy będziemy karmić malucha.

 

co myślisz?