Witajcie w kolejnym odcinki Styló[F]ki. Dzisiaj postanowiłam na szybciocha odwiedzić concept store Fu-Ku, w poszukiwaniu fajnych dodatków do mojej sylwestrowej kreacji! A przy okazji prezentuję Wam moją dzisiejszą propozycję – piątkowy dress code.

A na sobie mam:
Broszka wąsy: Felt Label
Koszula: Zara
Getry: HM
Buty: DeeZee Wrocław
Torba: Felt Label
Frak: Fu-ku

 

I uwaga! Mamy dla Was konkurs!!!!!!!!!!!!!!

Marka Felt Label ufundowała trzy nagrody, a są nimi super kopertówki w trzech kolorach: czerwona, brązowa (którą w filmie nazywam pomarańczową – dalton :P ) i szara oraz filcowe broszki! Aby wygrać jedną z 3 nagród wystarczy polubić profil fb Felt Label https://www.facebook.com/pages/Felt-Label/318640984823331?fref=ts oraz odpowiedzieć w komentarzach pod filmem na pytanie: „Który z produktów marki Felt Label podoba Wam się najbardziej i dlaczego?”. Podpowiedzi szukajcie oczywiście na stronie www.feltlabel.pl. Na Wasze odpowiedzi czekamy od 28.12.2012 do 11.01.2013, do godziny 23.59. Nagrodzimy 3 najciekawsze wypowiedzi.

 

- REGULAMIN KONKURSU – Felt Label

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem niniejszego konkursu (zwanego dalej Konkursem) jest Felt Label i BABSKIE TV
2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi w  życie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
3. Konkurs trwa od dnia 28.12.2012 r. do dnia 11.01.2013 r. do godziny 23:59.
4. Konkurs przeznaczony jest dla facebookowej społeczności BABSKIE TV i Felt Label
W momencie rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy powinni pozostać fanem profilu Babskie TV https://www.facebook.com/BabskiLookBook  i Felt Label https://www.facebook.com/pages/Felt-Label/318640984823331?fref=ts

II. ZASADY KONKURSU
1. Uczestnicy konkursu mają za zadanie odpowiedzieć na pytanie:„Który z produktów marki Felt Label podoba Wam się najbardziej i dlaczego?”
2. Każdy Uczestnik może wziąć udział w konkursie dowolną ilość razy.
3. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  15 stycznia 2013 roku.
4. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi najbardziej zainteresują Felt Label. W konkursie do wygrania są trzy nagrody: kopertówki w trzech kolorach: czerwona, brązowa/ruda, szara oraz filcowe broszki do każdej paczki!
5. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na profilu facebookowym Babskie TV, Felt Label i na stronie konkursowej.
6. Uczestnik biorący udział w konkursie zezwalają na wykorzystywanie adresu email do wysyłki newslettera przez Organizatora.

III. NAGRODY
1.W konkursie do wygrania są trzy nagrody: kopertówki w trzech kolorach: czerwona, brązowa/ruda, szara oraz filcowe broszki do każdej paczki!
2. Uczestnik, który nie skontaktuje się z Organizatorem w przeciągu 3 dni od otrzymania informacji mailowej o wygranej, traci prawo do nagrody. Nagroda jest wtedy przekazana kolejnemu uczestnikowi konkursu.
3. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 14 (czternastu) dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czas dostarczenia nagród przez Pocztę Polską.
6. Koszty wysyłki nagród pokrywa Organizator.
7. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania informacji o Zwycięzcach na profilu facebookowym Babskie TV i Felt Label, na co uczestnicy – przystępując do udziału w Konkursie – wyrażają zgodę.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Decyzje Organizatora Konkursu mają charakter ostateczny i nie przysługuje od nich odwołanie.
2. Przystąpienie do udziału w Konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

 

 

co myślisz?