Na rynku pojawił się właśnie innowacyjny produkt do pielęgnacji ciała – sucha pianka do mycia ciała i rąk – PUMP IT UP – dla niej i dla niego. Ten unikalny produkt pozwala użytkownikom na mycie ciała bez używania wody, a dzięki innowacyjnej formule szybkiego wysychania również bez  użycia ręcznika. 

 

Jak to działa? PUMP IT UP możesz używać wszędzie tam, gdzie potrzebujesz! Wystarczy nacisnąć pompkę, żeby utworzyć pianę i wetrzeć ją w ciało. Produkt szybko i naturalnie czyści ciało, a dzięki właściwościom antybakteryjnym zabija bakterie i przykre zapachy. W łatwy i szybki sposób Twoja skóra będzie czysta i nawilżona.

W ofercie znajdują się 3 zapachy dla kobiet: ogórek, mandarynka i malina oraz 3 zapachy dla mężczyzn: kokos, mięta i limonka i eukaliptus.

Tego jeszcze nie było! Sucha pianka do mycia ciała i rąk PUMP IT UP to zdecydowanie produkt roku, który ułatwi nam codzienne funkcjonowanie. Świetnie sprawdzi się w podróży, na siłowni i wszystkich, którzy kochają sport. Zawsze wtedy, gdy szybko będziesz potrzebować się odświeżyć, na wycieczce w górach, wypadzie za miasto czy wyjściu z pracy. Wypróbuj juz dziś! Wersja dla niej i dla niego dostępna jest na www.mycosmetics.pl i w najlepszych drogeriach w Polsce. Cena rekomendowana 22,99 pln.

 

co myślisz?