W najbliższą sobotę, 22 września o godz. 10:00 odbędzie się już druga edycja MODNEGO ŚNIADANIA. Jest to nowa modowo-gastronomiczna inicjatywa TFH Tymczasowy Butik oraz Red Onion concept store & cafe. Za każdym razem, oprócz pysznego śniadania, prezentowana będzie inna wschodząca polska marka odzieżowa lub projektant mody.

Do Waszej dyspozycji będzie szwedzki stół – śniadanie, które przygotuje specjalnie dla Was kawiarnia Red Onion. W menu m.in.: pasty jajeczne, sery, wędliny, chałki, owoce oraz napoje. All you can eat za jedyna 25 zł. W międzyczasie zaprezentuje się Wam młody warszawski projektant Rafał KOWALSKI. Będzie okazja do zapoznania się z jego kolekcją, porozmawiania  i oczywiście do zakupów. Dla każdego uczestnika śniadania 10% zniżki na ubrania w TFH Tymczasowy Butik.

Kowalski – współczesny kubista. To nowe nazwisko w świecie mody. Kolekcje, które tworzy przejawiają się prostotą cięć i oryginalnymi fasonami. Wszystko wychodzi z kwadratu, który na sylwetce kobiecej nabiera seksowności, jednocześnie maskując wszystkie mankamenty. Te nierówne, geometryczne kształty pozwalają czuć się kobieco i nowocześnie. Wygodę noszenia dopełniają bawełny i wełny dobrej jakości.

MODNE ŚNIADANIE
Red Onion concept store & café
TFH Tymczasowy Butik
Fabryka Czekolady Wedla
Szpitalna 8A /w bramie/
sobota, 22 września 2012
od 10:00 do 14:00

MODNE ŚNIADANIE  http://www.facebook.com/events/289454201156677/

TFH Tymczasowy Butik http://www.facebook.com/TFHbutik

 

co myślisz?