Kameralne spotkanie z wielką modą rodem z Mediolanu, prezentacja kolekcji na sezon wiosna-lato 2014 oraz spotkanie ze znanym stylistą Tomaszem Jacykowem – to wszystko odbyło się 10 kwietnia w salonie włoskiej marki MaxMara w Galerii Dominikańskiej.

Podczas wieczoru stylista gwiazd Tomasz Jacyków zaprezentował najnowsze trendy modowe w sezonie wiosna-lato 2014 na przykładzie sylwetek marki MaxMara. Modelki prezentowały stylizacje codzienne, wieczorowe i dress code. Co więc jest modne tej wiosny? Największym hitem tego sezonu jest kolor różowy w każdej postaci – począwszy od pudrowego, po koralowy a kończący na połączeniach z czerwienią i pomarańczą. W sezonie ss 2014 pojawiły się bardzo widoczne inspiracje strojem biznesowym, ale nie zabrakło też bogatych zdobień, kwiatowych deseni i wzorów w paski, szczególnie widocznych w długich sukienkach na ramiączkach typu spaghetti.

Sylwetki marki MaxMara są odważne, szykowne, ale też klasyczne i nowoczesne. Kolekcja zaskakuje różnego rodzaju łączeniami motywów kwiatowych z kratką, skórą węża czy mikro i makro pepitką. Miks jaki daje nam wiosenny trend jest przedstawiony w ciekawy i świeży sposób.

Jednak sztandarowym produktem marki MaxMara są płaszcze i sukienki, które co sezon prezentowane są w nowej kolorystycznej odsłonie. W tym sezonie najbardziej widoczny jest fokus na trencze w neutralnej kolorystyce oraz żakiety wykonane także z dzianiny. Zgromadzeni goście mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją marki MaxMara, która jest doskonałą propozycją w każdej garderoby, począwszy od ciekawych płaszczy, kurtek, nowoczesnych dzianin oraz kobiecych sukienek. Propozycję dopełniają akcesoria, tj. torebki, buty, paski, biżuteria oraz szale. Linia ta stworzona została dla kobiet uwielbiających połączenia luksusu z prostotą i wygodą. Kolekcja MaxMara wiosna-lato 2014 zainteresuje nawet najbardziej wymagające klientki.

Ten prestiżowy wieczór wsparli również partnerzy: Hotel Platinum Palace, Ars Vini, L’occitante, Sephora, Studio Fedoryszyn.

Więcej na www.vegafashiongroup.com

 

co myślisz?