Jesienne trendy co sezon zaskakują nowymi kolorami i fasonami, ale na szczęście są też elementy powtarzające się, do których warto wracać. W tym sezonie zdecydowanym must have w naszej szafie będzie butelkowa zieleń w każdej postaci. A, że wrzesień to miesiąc powiększania garderoby, czas na zakupy. Co wybrać? Zobaczcie nasze propozycje! 

Na wieczorne wyjścia, spotkanie z przyjaciółkami czy kino proponujemy połączenie czerni, zieleni i czerwieni. Nie bójcie się dwóch mocnych kolorów. Trendy pokazują, że butelkowa zieleń i burgund pasują do siebie idealnie, więc możecie szaleć. Elegancka koszula z żabotem to wybór naszych stylistek!

Kombinezon królował latem, ale teraz pojawia się w jeszcze mocniejszej, bardziej rockowej odsłonie. Czarne dodatki, mocne bordowe usta i złote akcesoria. Taki zestaw sprawdzi się nie tylko na codzień.

 

Na koniec coś dla zapracowanych. Brąz i butelkowa zieleń też mogą wyglądać stylowo. W tym sezonie nie bój się miksować kolorów i zamieniać czerni z zielenią. Więcej na www.laredoute.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

co myślisz?