Pokazywanie brzucha i talii (nie wspominając już innych części ciała) zawsze było niesmaczne i wywoływało u mnie lekki bulwers, ale teraz moje stanowisko zdecydowanie się zmieniło. Dziewczyny pokazujemy talię!

Lata 90te wracają! Trend wzbudza kontrowersje i zdecydowanie należy do tych odważniejszych, ale jednocześnie jest bardzo efektowny i może prezentować się bardzo stylowo i modowo. Uwaga nie bójcie się, bo wszystko to czego nie lubicie pokazywać czyli brzuszek, uda jak najbardziej możecie zakryć. Jedyne co pokazujecie to talia i tu też bez przesady i z umiarem. Każdy musi znaleźć swój sposób na pokazanie sylwetki i swojej talii. Zestawy lansowane na wybiegach to połączenie dwóch części ubioru. Zazwyczaj krótszej bluzki i spodni z wysokim stanem lub bluzki i spódnicy. Na górze możemy mieć też krótki top, stanik, czyli braletkę, a dół w zależności od preferencji. Spódnica mini, midi czy efektowna maxi. Mój ulubiony zestaw to spodnie, elegancka braletka i marynarka.

Topy przyminające stanik pojawiły się w kolekcjach m.in u Jasona Wu, Victorii Beckham, Dolce & Gabbana. Nazywane są braletką. Jeśli braletka jest dla Was za odważna, spróbujcie oversize’owych bluzek, sweterków, koniecznie odsłaniających talię. Natomiast jeśli szukacie czegoś pomiędzy, czyli odsłaniamy, ale nie za dużo i nie za mało - wtedy spróbujcie z bluzką z dłuższym lub krótkim rękawem. Jak u Marca Jacobsa, Michaela Korsa, czy Erdem.

Wiosną szalejemy!

 

co myślisz?