Wyrazista oprawa oczu nadaje charakter całej twarzy. Skupia uwagę innych i pozwala wydobyć spojrzenie. Jakie kosmetyki do brwi sprawią, że będziemy wyglądać w sposób atrakcyjny i zadbany?

Brwi ładnie podkreślone. Wybieramy kredki do brwi

Wyraźnie zarysowane brwi szczególnie ładnie wyglądają w przypadku osób o ciemnych włosach i oczach. Delikatne blondynki czy rudzielce powinny stawiać raczej na subtelniejszy i bardziej naturalny, pasujący do danego typu urody, efekt.
Zadbane brwi są wspaniałą ramą dla całej twarzy. W podkreśleniu łuków pomagają kredki do brwi dostępne w różnych kolorach – przeznaczonych dla typowych rudzielców, blondynek, ale również brunetek.

Pierwszym krokiem do stosowania kredki jest jej zatemperowanie. Gdy mamy ją zaostrzoną, możemy przystąpić do zarysowania kształtu brwi, a potem – do ich wypełnienia kolorem.

Osoby, które chcą podkreślić kształt swoich brwi za pomocą kosmetyków, powinny zaopatrzyć się nie tylko w kredkę, ale również w gadżet do rozczesywania włosków, który pozwoli je rozdzielić i estetycznie wykończyć stylizację.

W poszukiwaniu idealnego tuszu do brwi

W sklepach możemy dostać różne produkty do brwi, za sprawą których nasza twarz będą prezentować się znacznie lepiej niż dotychczas. Tymi godnymi polecenia są między innymi woski do brwi. Maskary do brwi znane są najczęściej pod postacią farbki. Produkt tego typu wyposażony jest w wygodny aplikator, dzięki któremu możemy precyzyjnie i dokładnie nanieść farbkę na włoski. Kobiety, które poszukują tego rodzaju kosmetyków, mogą sięgnąć na przykład po farbkę do brwi „Triple Brow Pencil Choco Brown” marki Missha. Ich zaletą jest nie tylko prosta aplikacja, ale również dość spory wybór kolorów.

Henna do brwi – w jaki sposób można na dłużej przyciemnić kolor brwi?

W sklepach i drogeriach internetowych możemy również spotkać zestawy do stylizacji brwi. Znajdziemy w nim m.in. hennę do brwi, dzięki którym w naturalny sposób możemy przyciemnić i bardziej zaznaczyć nasze łuki brwiowe. Przygotowanie mieszanki na bazie henny jest bardzo proste. Za pomocą aplikatora dołączonego do zestawu można w prosty sposób zrobić to samodzielnie, nie wychodząc z domu. Wśród najbardziej naturalnych kolorów henny, pasujących do farbowania brwi, jest średni odcień brązu. Czerń dla większości kobiet w Polsce może być zbyt ciemna. Blondynki powinny dążyć do tego, aby odcień brwi był odrobinę ciemniejszy od koloru ich włosów – wówczas uzyskają najlepszy i najbardziej subtelny efekt.

 

co myślisz?